Wyniki pierwszego etapu (szkolnego) IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory" na obszarze właściwości Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej

Komisja Konkursowa działająca na obszarze właściwości Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej, w składzie: Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej I, Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II, Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej III i Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej, przyjęła testy z 19 szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, które zgłosiły Uczniów do IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Na zgłoszonych do Konkursu 217 Uczniów, testy wypełniło i przedłożyło Komisji Konkursowej 186 Uczniów.

Etap szkolny konkursu „Wybieram Wybory” polega na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 25 pytań. Test sprawdza wiedzę z całego Kodeksu wyborczego.

Uczestnicy zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu zostaną poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem dyrektora szkoły.

Do drugiego etapu (wojewódzkiego) z obszaru działalności Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej zakwalifikowali się następujący uczniowie:

L.p. Zakwalifikowani uczniowie Nazwa Szkoły Liczba uzyskanych punktów Delegatura
1 Mikołaj Machowski V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 23 Bielsko-Biała
2 Kacper Sikorski V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 21 Bielsko-Biała

Dyrektor Delegatury

Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej

 

Andrzej Adamek

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  13-03-2020 13:50

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

 • zobacz cały rejestr

 • Data modyfikacji

  13-03-2020 13:52

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

 • Data modyfikacji

  13-03-2020 13:52

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

 • Data modyfikacji

  13-03-2020 13:53

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

 • Data modyfikacji

  13-03-2020 13:54

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

 • Data modyfikacji

  13-03-2020 13:56

  Wprowadził:

  Dariusz Greń

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij